SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne kompleksin Riera Prishtine
Çmimi :
€73,600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
197204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në kompleksin Riera Prishtine.

Të dhënat mbi pronën:
91.81 m2
1 Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Ballkon
Shpajz

Cmimi 800 euro/m2

Banesa ndodhet në katin e 6 në kompleksin Riera ndertim i kompanise Lesna, në lagjen Kalabria.

Karakterizohet me planimetri shumë të mirë, pamje nga spitali amerikan, ndërtim shumë cilësor, 2 ashensorë, hyrje e kontrolluar!

Banesa është në fazën e punimeve ku finalizimi i saj pritet të bëhet në Mars të vitit 2019!

Ofertat tona mund ti shikoni edhe në webfaqen tone: hymeri-kleemann.com/banesa-ne-shitje-prishtine-hymeri-kleemann/ 

Për më shumë informata rreth banesës mund të kontaktoni këtu:

Kontakt: 049/ 190 699
Email: k.mehija@hymeri-kleemann.com
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
049 190 699
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »