SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Royal Plaza
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
197211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne objektin Royal Plaza ne rrugen B, banesa gjindet ne katin e pare, me pamje nga rruga kryesore dhe posedon 90m2 gjithashtu garazh me depo
Pershtatshme per zyre, ordinance etj

Kontakti 044/133-700
Informata rreth publikuesit
Ylli
044133700
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »