SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Ulpiane, ne katin e pare dhe te dyte 50m²
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
197212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa ne lagjen Ulpiana, afer ish Ombudspersonit, tek fusha e futbollit.
Banesat gjinden ne katin e pare, respektivisht ne te 2tin.
Kan nga 50m² Neto ku posedojn:
» Sallonin
» Kuzhinen
» Dhomen e gjumit
» Banjon
» Ballkonin

Cmimi 65.000 euro

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »