SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY LOKALI ME QIRA EMSHIR
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
197213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qira I cili gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Emshir(afër statcionit të autobusave),sipërfaqja:80m2.
Lokali posedon:një hapsirë dhe banjo dhe parking për makina.Lokali është I paisur me kamera të sigurisë.
Çmimi:450€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »