SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera ne Ulpiane per zyre/lokal 200E
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:30
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
197216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qera ne Ulpiane per zyre/lokal 200E

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana.
Banesa leshohet e pa mobiluar e cila mund te shfrytezohet per zyre,lokal,noter,avokat etj.
Banesa eshte e madhe 45 m2 dhe posedon ngrohje qendrore nga termokosi.
Banesa gjendet ne katin perdhes dhe gjendet ne nje pozite shume te favorshme.
Renditja e baneses eshte si ne vijim:
Salloni
Kuzhina
Dhome pune(gjumi)
Banjo
Koridor.
Banesa e ka afer shkollen fillore, parkun per femij, posedon parking te mjaftueshem per banoret e lagjes etj.
Qmimi:200E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »