SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin në shitje në Lagjen Emshir afer Stacionit të Autobusave 73m2
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
197217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin në shitje në Lagjen Emshir afer Stacionit të Autobusave 73m2
Lokali ka një plan te mir ndertimi dhe modern
Lokali per momentin është i leshuar me qera mirpo nvaret nga blersi pastaj nese deshiron qe ta vazhdoj kontraten me qiramarrsin

Cmimi 1450m2
Code 20125
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »