SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania.
Banesat ndodhen në objektin e ndertuar nga BNT Construction, që tashmë janë të gatshme për banim
Po ashtu objekti është edhe teknikisht i pranuar nga Komuna e Fushë Kosovës, që se cila banesë është me fletë poseduse.
Objekti në fjalë është i ndërtuar me standarte europiane duke respektuar çdo normë të ndërtimit, gjithnjë duke përfshi
hapsirat e përbashkta parking rrugor, 2 ashensor të kualitetit të lartë, i kyçur në ujësjellësin batllava, 24orë ujë i pijshëm.
Vlenë të theksohet se banesat nuk jan të finalizuara sa i përket dyshemes (laminatit) dhe (dyerve) të dhomave, pasi që
qëllimisht kan mbet të pa finalizuara që çdo blers ka mundësi të përzgjedh nuancat e laminatit dhe dyerve ose të përzgjedh
ndondje material tjeter që këto më pas të kompenzohen.
Gjithashtu banesat janë me fletë poseduse dhe kanë 2 mundësi të financimit (pagesës).
1. BTN Construction ka marrveshje me Raiffeisen Leasing e cila 80% të shumes e financon ndërsa 20% duhet të financohet nga vetë blersi nga shuma totale.
2. Mund të përdoert fleta poseduse për hipotek në cilen do bankë të Republikes së Kosoves, dhe të financohet deri 100%.

* Përshkrimi i Bnaesave *


Banesat janë me sipërfaqe 106.5m2 kati ( 4 ) dhe kati ( 7 ) me orientim Jug/Perendim.
Renditja e banesës: Qëndrim ditor me kuzhin dhe tyrezari / 3 Dhoma gjumi / Banjo / WC / Shpajzi / Koridori / Ballkoni.


Çmimi: Me marrveshje !!


Për më shumë informata kontakto:

======================================

Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (Viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Lokacioni: Prishtinë / Aktash

=======================================
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »