SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera ne Ulpiane mbrapa AAK me Termokos
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qera ne Ulpiane mbrapa AAK me Termokos

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana mbrapa AAK.
BAnesa eshte e madhe 55m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne nje prej lagjeve me te mira te qytetit ku posedon gjithqka afer si shkollen fillore, qerdhen, fakultetet dhe qendren e qytetit.
Banesa gjendet ne katin e 2 (dyte) dhe posedon lift.
Banesa eshte e pajisur me ngrohje qendrore nga Termokosi.
Qmimi:300E (padiskutueshem)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »