SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:41
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania
Afër shkolles Mihail Grameno në kompleksin e BB HOME.
Banesa ndodhet në Llamellen " D " të kompleksit BB HOME

Kompleksi BB Home ofronë cilësi mjaft të mirë të ndërtimit,
Duke respektuar normat e ndërtimit dhe hapsirat e përbashkëta duke
përfshi hapsiër parkimi dhe gjelbrimi për të gjithë banoret.

Llamella " F " është në fazë ndërtimore dhe konform dinamikes së punes
do të përfundoj në muajin Shtator 2018.

Banesa është me sipërfaqe 77.48m2 në katin ( 8 ).

Rënditja e banesës
Qëndrim ditor me kuzhinë dhe tryezari / 2 Dhoma gjumi / 2 Banjo / Depo / Koridori / Ballkoni /
Vlenë të theksohet se dhoma e prindërve ka të inkastruar brenda dhomes banjon.


Çmimi: Me marrveshje. ( Super super çmim )

Për më shumë informata kontakto:

========================================

Agjensioni për patundshmëri "URBAN CITY"

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash

========================================
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »