SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 me qira te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
197234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 me qira te "4 llullat" mbrapa Xhamis se 4 llullave
Ndodhet ne katin e pare te banimit,
Banesa posedon sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz, ballkon dhe ka orientim nga lindja
E favorshme per familjare me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »