SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 56m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
197241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 56m2 me qira ne "Ulpiane" te lokalet e Lesnes
Zyra ndodhet ne perdhese, ndersa eshte e ndare ne tre njesi, dy hapsira pune dhe nje hapsire me kuzhine qe mund te shfrytezohet si byfe, nje nyje sanitare
E pershtatshme per veprimtari te ndryshme, zyra eshte e renovuar tersisht se fundi
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »