SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) 62m2 me qira ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
197243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyra) 62m2 me qira ne lagjjen Ulpiana.
Banesa ndodhet ne katin perdhese dhe posedon:
-Dy njesi punuese
-Banjo
Eshte e pershtatshme per ushtrimin e shume veprimtarive si avokatur,ordinan.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »