SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bregu i Diellit rruga "Armend Daci"hymja 14/14
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
197245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në katin IV, dhe ka: sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, 1 banjo, ballkonin e madh përball bustit Enver Maloku!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drita
Prishtinë
049520300
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »