SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me mat 1 ne fund te rruges C 108m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
197265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtinë lagjja Mat 1 te rreth rrotullimi ne fund te rruges "C" dhe rruges Muharrem Fejza, pozicionë shumë strategjikë, kompleksi i quajtur HYJNESHA, tanime gjindet viva fresh store ne katin perdhez. Siperfaqja 108m2, kati 2 renditja, 3 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo wc, wc, hapsira e hollit, çmimi 880 € m2. +38349899002 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »