SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira - per zyre pune
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
197266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju ofroj me qera banesen e pershtahsme per zyre pune ne qender të Prishtinës në sheshin “Edit Durham” - përballë zyres qendrore të Eulex.

Banesa ka siperfaqe neto = 60m² me :

- 3 nj137si (dhoma pune)

- korridor

- toalet

- interfonBanesa ndodhet në katin e parë, është e posa renovuar, ka qasje te mirë, siguri në objekt dhe posedon ngrohje qëndrore të qytetit (Termokos).

Pamja e banesës është prapa nga parkingu, mirëpo reklama e kompanisë/institucionit mund të vendoset në ballkonin e pronarit me pamje nga sheshi "Edit Durham"
Informata rreth publikuesit
Jon
Prishtinë
049162661
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »