SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Bregu i Diellit afer "Al Petrol" 80m2
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
197270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Bregu i Diellit afer "Al Petrol" 80m2
Lokali gjendet ne një vend shum te mir dhe i pershtatshem per shum lloj veprimtari

Cmimi 350 euro
Code 10196
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »