SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera - Parku i Qytetit
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
197287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3 dhoma gjumibanjoterrace330 euro – muajime shpenzime perpos nxemjes dhe rrymes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »