SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 300m2 me qira ne Veternik !DELTA
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
197298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 300m2 me qira ne "Veternik" , afer lagjes "NIC"

Shtepia eshte dy kateshe dhe me bodrum, me nje park fantastik per relax dhe ogranizim
Shtepia permban:
Sallonin bashke me kuzhine (50m2)
4 dhoma te gjumit
3 banjo
1 depo
Ballkon

- E mobiluar
- Rryme dhe uje 24/7
- Sigurimin
- Nxemje qendrore me pelet
- Oborri 2 ari
- Trualli i rrethuar

Cmimi : 650 euro (i diskutueshem)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »