SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Kat shtepie me qera EMSHIR +37744551631
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
197304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i shtepis me qera shtepia gjendet afer fakultetit ubt dhe afer doganes . ka 3 dhoma kuzhin sallon esht e gatshme per banim +37744551631
Informata rreth publikuesit
Johny Walker
Prishtinë
044551631
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »