SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në lagjen Mati 1
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
197312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në; lagjen Mati 1 rruga Muharrem Fejza ndërtim nga Global Construction objekti GC3. Banesa është në katin e 4 (katërt) dhe ka 73.00 m2 neto. Banesa posedon 2 (dy) dhoma të; fjetjes dhe një dhomë; për qendrim ditor, ballkon dhe një banjo.

Banesa është në ndërtim e siper dhe do të perfundojë ndertimi në korrik të vitit 2019. Banesa është a pajisur me leje ndërtimore (e paguar leja)

Cmimi për metër katror: 650 euro

Shitet urgjent.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »