SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)465/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
197316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Lagje te Re -Rr-Astrit Bytyqi.
Perball-Rest (Adrianit)..
Banesat perfundojn per 30 muaj:
Banesat jane ne kate te ndryshme dhe me m2 te ndryshme:
B1-132.26 m2
B3-91.64 m2
B5-118.12 m2
B1-94.35 m2
B3-86.31 m2
P2-156.59 m2
P2-174.58 m2
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »