SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qera me 180m2 ne Bregu i diellit
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
197322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera me 180m2 ne Bregu i diellit te Sh.F.Ismail Qemaili

Lokali gjendet ne pjesen me te pershtatshme te lagjes Bregu i diellit me pamje komplet nga Rruga kryesore .
Lokali posedon ngrohje me gjeotermi dhe eshte shumë i pershtatshem per cdo llojë biznesi.

Lokali nuk leshohet per keto veprimtari :
-Casino
-Masazhe te cilat nuk janë te nivelit medicinal

çmimi:1000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »