SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Gasonjerken me qera në lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standartit(Komunes) kati i II
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
197326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Gasonjerken me qera në lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standartit(Komunes) kati i II
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Banjo
*Garazhd
*Park mbrapa banesave

Cmimi 150 euro
Code 10197
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »