SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne lagjen Mati 1, Prishtine
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
197327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, banesa gjindet ne rrugen " Ndue Perlleshi" afer 13- kateshit. Banesa eshte ne katin e 5-te dhe gjitha e mobiluar, gjithesej ka 59m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- Dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 46,000
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »