SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT TE PRINCESHA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
197335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne lagje te spitalit me saktesisht te ndertesa ‘Princesha’, rruga per Matiqan. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, eshte ne katin e 3, dhe ka kete renditje;

a.-sallon
b.-kuzhine
c.-dy dhoma gjumi
d.-2 banjo (njera WC)
e.-terasa
f.-korridori

Banesa leshohet vetem per familijar ose punetore, jo studenta/e…

Facebook: Agjencioni Dugi
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.be
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »