SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sporti_ 1+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te Sllovenia Sporti, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250euro €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me Id nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:

045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »