SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe leshohet banesa me qera ne Mahalla e Muhaxherëve
Çmimi :
€44,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe leshohet banesa me qera ne Mahalla e Muhaxherëve me 50m2

Posedon:
Dhomë dite
Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Ballkon

çmimi i qeras :220Euro

çmimi i shitjes : 45.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »