SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 64.2 m2 në kompleksin Riera Prishtinë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
197351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 64.2 m2 në kompleksin Riera Prishtinë.

Të dhënat mbi pronën:
64.2 m2
1 Sallon dhe Kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
Ballkon

Banesa ndodhet në katin e 5, dhe ka pamje nga spitali amerikan.

Kompleksi Riera gjindet në lagjen Kalabria ku hyrja është e kontrolluar dhe ka 2 ashensorë.

Kompleksi është në fazën e punimeve ku finalizimi i saj pritet të bëhet në Mars të vitit 2019!

Ofertat tona mund ti shikoni edhe në webfaqen tonë: hymeri-kleemann.com/banesa-ne-shitje-prishtine-hymeri-kleemann/ 

Për më shumë informata rreth banesës mund të kontaktoni këtu:

Kontakt: 049/ 190 699
Email: k.mehija@hymeri-kleemann.com
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
049 190 699
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »