SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen 35m2 te banesat e Hinta Bregu i diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
197360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen 35m2 te banesat e Hinta Bregu i diellit.Ne Bllokun 7 Hyrja 4 kati 4.

Banesa gjindet pran rruges B,perball Royal Mall.
Banesa është ndertim i vjeter me plan urbanistik parking, park lodrash dhe e gjithë infrastruktura e duhur per banim.
Banesa eshte e renovuar dhe nga jasht e izoluar me stiropor 10 cm.Blloku ka fasaden e re..

Ka nxemje qendrore 24 ore.(termokos)
Banesa ka kete permbajtje


Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi.
Banjo
Koridor
Ballkon.
Ne ballkon eshte e vendosur qadra per hije profesionale.

Banesa shitet nuk ndrrohet apo me ndonje kompenzim.

Dokumentacioni në rregull shitet direkt nga pronari,me mundësi përkthimi te menjëhershëm në komun.


Mund te me kontaktoni gjdo dite permes Viberit dhe WhatsApp

Qmimi sipas marrveshtjes.

Nr kontaktues: 044150136

BELI.
Informata rreth publikuesit
Beli
Prishtinë
44150136
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »