SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE EMSHIR TE MAXI MARKETI
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
197389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme me qira banesen ne Emshir, ngat Kullave te Arabve, ndertim i Lesnes. Banesa eshte e mobiluar. Eshte ne katin III dhe lifti funksionon.

Banesa ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi (tash ne dhome ka kauq dabell)
Korridor
Banjo dhe
Ballkon

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.id
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »