SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 84m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
197391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 84m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria afer Hotel Nartel (Ndertues Narteli)
Banesa ndodhet ne katin e VII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Ballkon
-Banjo
-Depo
-Dy ashensor
-Banesa eshte e orientuar kah juge-lindja.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »