SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 74m2 me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
197396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 74m2 me qira te "Parku i Qytetit" mbrapa Albi Market
Banesa ndodhet ne katin e shtat me ashensor, posedon dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuzhine, banjo dhe ballkon me siperfaqe 30m2 dhe pamje piktoreske te qytetit
E pershtatshme per familjar me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »