SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 85m2 në shitje në lagjen Aktash
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 85m2 në shitje në lagjen Aktash
Banesa gjendet në lagjen Aktash, afër ish Restaurant Ambient dhe Davidoff, me pamje në rrugën kryesore, është e mobiluar dhe e lëshuar me qira.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Toalet
1 Ballkon
1 Koridor

ID: T10248

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »