SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 115m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
197399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 115m2 me qira ne "Qender" te qytetit afer sheshit Zahir Pajaziti
Zyra ndodhet ne katin e shtate me ashensor funksional, posedon pese hapsira pune me siperfaqe te konsiderueshme te shtruara ne parket ne dy prej tyre posedojne edhe klimen, nje banjo dhe nje kuzhine (te pa montuar) ose shpajz, te gjitha hapsirat kan nga nje ballkon me pamje te bukur nga dyja anet e qytetit lindje-perendim
Ngrohje qendrore me kalldaj(energji elektrike) ndersa vlen te ceket se ka lidhjen e gatshme me Termokos, mund te vendoset ne baze te preferences se qiramarresit
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »