SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 80m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
197404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 80m2 me qira në Qendër
Zyra gjendet në Qendër, afër Swiss Diamond Hotel dhe Hotel Sirius, është e gatshme për shfrytëzim dhe është në katin e III-të.
Zyra ka gjithsej 3 njësi pune, 1 kuzhinë, 1 banjo dhe 2 ballkona

ID: T30090

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »