SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipen me qera dyqanet ne Peje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
197408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipen me qera dyqanet perball Mobinit ne Peje, dyqanet perfshijn nje hapsir prej 300m2 dhe poashtu podrumi 300m2. 1500 euro muajiPostuar nëpërmjet celularit. Tel.Viber +38349205002
Informata rreth publikuesit
Shkumbim
Peja
+38649-205-002
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »