SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shes banesen
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
197410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 69 m2 ne dardani ne kompleksin e banesave te gjelberta ne katin e tret afer postes se madhe. Banesa ka edhe liftin 24h. Bansa ka dhomen e dites me kuzhin , dy dhoma gjumi, ni banjo, koridor, taras. Banesa eshte e renovur para ni viti komplet me te gjidha te reja si rrym, uje, kanalizim, pllaka, laminat,glet fasad,dyer te brenshme dhe dera e hyrjes te reja si dhe dritaret e reja nga pvc plastika. Banesa eshte e mobiluar.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luan
Prishtinë
044 215 363
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »