SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Veternik Afer Lagjes NIC - Kodi 0744
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
197411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Veternik - Kodi 0744

Lokacioni: Afer Lagjes NIC

Siperfaqe: 300 m2

Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin ( 50 m2 )
- 4 Dhoma Gjumit
- 3 Banjo
- 1 Depo ( 50 m2 )
- Ballkon

Posedon:

- Podrum
- Garazh per 2 Vetura
- Sigurim
- Uj 24 H
- Nxemje Qendrore ( dru dhe qymyr )
- Obor 2 Ari hapsir te shfrytezueshem

Çmimi €650

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »