SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira te Kolegji ILIRIA - 60 M2 dhe 150 M2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:28
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
197427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira ne Aktash - Kodi 1190

Lokacioni: Afer Kolegjit Iliria

Siperfaqe: 60 M2

Kati: Perdhes

Posedon:

- Teras 35 M2
- Wc
- Komplet e renovuar

- Lokali mund te zmadhohet deri 150 M2
- 200 m2 obor mbrapa lokalit dhe teras para lokalit
- Lokali eshte i pershtatshem per Restorant ( pa pije alkoolike )

Çmimi per Lokalin 60 M2 - €600
Çmimi per Lokalin 150 M2 me mareveshje

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »