SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Ulpiana te Fontana kati i III
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
197428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Ulpiana te Fontana kati i III
Banesa është gjysëm e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Koridor
*Dy Banjo
*Dy Ballkona
*Shpajz
Cmimi 300 euro
Code 10202
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »