SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE FUSHE KOSOVE (kodi; 589/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Fushe Kosove, ne rrugen Pajazit Islami.
Shtepia eshte 2 kateshe dhe ka gjithsej 6 ari toke.
Kati I ka; Sallon-kuzhine , banjo , shpajz dhe teras.
Kati II ka; 2 dhoma te gjumit , banjo , teras.
Shtepia gjendet 2 km larg nga qendra . Eshte e gatshme per banim.
Cmimi per kete shtepi eshte 110.000 euro me mobile / 100.000 pa mobile.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »