SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 300m2 me qira te Tregu i Gjelbert !DELTA
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
197436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 300m2 me qira "Tregu i Gjelbert" afer shkolles se mesme "Sami Frasheri" ka afer RTK rreth 200m
Shtepia eshte me dy hyrje-dalje dyer simetrike njera me tjetren, momentalisht eshte komplet e mobiluar dhe mund te shfrytezohet per banim ose zhvillimin e veprimtarive te ndryshme (afarizem)
Shtepia eshte e nderthurur ne 3 kate me ket ndarje
Katet e para: dhome e dites me kuzhine, koridor, dhe WC, oborrin me gjelbrim dhe pamje te mire sidomos per naten per relaksim
Katet e dyra: dy dhome te fjetjes, koridor dhe banjo
Katet e treta: dhome dhe banjo
Eshte komplet e renovuar dhe e gatshme, ne rast se kerkohet per afarizem te gjitha mobiljet hiqen dhe lirohet hapsira
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »