SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet kat shtepie 140m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
197439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet kat shtepie 140m2 me qira ne "Arberi" afer ambasades gjermane (Dragodani i vjeter)
Ndodhet ne katin e dyte ndersa ka ket ndarje
3 dhoma gjumi , kuzhine ndaras , banjo dhe wc ndaras
Eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim, cmimi i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »