SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonierë 20m² për qira në Ulpianë
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
20 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
20m² • Dhomë dite me kuzhinë • Banjo

Garsoniera ndodhet në lagjen Ulpiana, në afërsi të lokaleve të Lesna-së.

Është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 20m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë dhe banjo.

Lokacioni: goo.gl/maps/24vz5rPYftm 

Çmimi: 140€

Kontakti: +386 49 705 904 

primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #ulpiana
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »