SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali Ne Ulpiane Te INA Petrol
Çmimi :
€109,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
197448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) ne katin perdhese dhe 35 m2 podrum. Podrumi eshte i qasshem direkt nga lokali.

Lokali eshte ne vend ideal per cfaredo biznesi sepse eshte ne mes te banesave, ka afer spitalin, shkollen fillore, si dhe ka qarkullim te vazhdueshem te veturave.

Por edhe nese e doni vetem si investim, lokali aktualisht eshte i leshuar me qira dhe merr qira te mire. Krahasuar me depozitat ne banke, kthimi nga qiraja eshte shumefish me i larte.

Lokali shitet per shkak se na duhet te investojme ne nje palujtshmeri tjeter me te madhe.

Vendi i lokalit:
Lokali gjendet ne Ulpiane, Blloku D8, perballe INA Petrol (tani ExFis). Vendi eshte mjaft i frekuentuar shkaku qe shumica e veturave te Ulpianes vijne aty per tu furnizuar me derivate.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
044393859
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »