SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qira
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bregu i Diellit, Banesat e Bardha, Blloku. 16, Kati 3, 65 m2, 230 Euro ne muaj\Banesa ka kete renditje:\Sallon,\Kuzhin veq,\Dhomë gjumi,\Banjo,\Balkon dhe Shpajz,\Kontakti ne viber +38344234423 dhe +38345910404
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »