SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Objekti 350m2 me qera ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:02
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
197454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Objekti 350m2 me qera ne lagjen Ulpiana

Objekti Posedon 3 kate (sistem banesor), secili katë eshte nga 117m2 dhe kanë kete renditje:
Dhomë dite
Kuzhinë
Dy dhoma gjumi
Banjo +wc2
2Depo
2Parking

Objekti eshte i pamobiluar dhe leshohet vetem per zyre.

çmimi:2500Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »