SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TAVOLINA
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavolina shum te mira per zyre, callcenter , internete, rrobaqepsi , per mbajtjen e kurseve dhe lokale te ndyshme etj...
85cm te gjata me 65 cm te gjëra.
Te gjitha ne gjendje te rregulltë.
Nr. kontaktues dhe viber: +37744799183
Informata rreth publikuesit
Gzim
Prishtinë
044 799 183
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »