SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€46,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
197457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria, banesa eshte ndertim i Lesnes dhe gjendet ne katin e 7-te. Banesa eshte e pa mobiluar. Gjithesej ka 60m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- Dhoma gjumit
- Koridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 46,800euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »