SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje ne Lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
197462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 (neto) ne shitje ne Lagjjen Ulpiana.
Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Dy ballkona
-Dy banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »